Skriv till oss

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig så snart vi kan.







Exteriör på P&M Romator

Kontakt

Söker du en tillverkare av plåt i Täby eller Stockholm, som kan leverera en snabb prototyp, eller serieproduktion, så hör gärna av dig till Plåt & Mekano Romator!
Företaget har stor maskinpark, kunskap om plåtbearbetning och har funnits i drygt 40 år. Vi har fokus på service, kvalitet och flexibilitet.

Hör av dig till någon av oss så ska vi försöka hjälpa till!

Kolla in vår nya film om företaget på vår youtube kanal!

Hitta till oss:

POSTADRESS:
Plåt & Mekano Romator AB
BOX 6063
187 06 Täby
Stockholms län
BESÖKSADRESS:
Plåt & Mekano Romator AB
Eldarvägen 1
187 75 Täby
GODSMOTTAGNING:
Åkerivägen 4
18775 Täby

Kontaktpersoner

Tony Mauritzon
VD
Försäljning

08-514 009 03
tony.m@platmekano.se
Eva Mauritzon
Försäljning
Marknad

08-514 009 08
eva.m@platmekano.se
Anders Sjögren
Platschef
Försäljning

08-514 009 07
anders.s@platmekano.se
Per Svensson
IT
Order/Planering

08-514 009 25
per.s@platmekano.se
Kjell Rubin
Order/Planering
08-514 009 18
kjell.r@platmekano.se
Jacob Mauritzon
Order/Beredning
070-60 87 370
jacob.m@platmekano.se
Ola Gren
Produktion
08-514 009 14
ola.g@platmekano.se
Ulrika Pousard
Ekonomi
08-514 009 23
ulrika.p@platmekano.se
Bo Dahl
Godsavdelning
08-514 009 11
bo.d@platmekano.se

Skriv till oss

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig så snart vi kan.